Jdi na obsah Jdi na menu
 

Afgánistán 2020 - Válka rodů

4. 9. 2020

Afgán se spoustou novinek ... zasvěcení vědí ...

Další z našich tradičních akcí .... první malý afgán byl v roce 2000 a první "velký" pro padesát lidí :-) 2001 . Takže pánové a dámy
je znovu možnost přijet dřív a vše si připravit . Začátek je v pátek večer a konec v neděli po poledni .

Afgán začal jako hodně smyšlená akce, v době kdy ještě Afg. nikdo "neosvobozoval".
Proto zde najdete armády a role u účastníků které s realem v současném Afgánistánu nemají nic moc společného. I proto zde uvidíte ruský kontingent , různé bandy , pašeráky drog atd ....

Akce je na soukromých pozemcích . Pyro povoleno .Ale pouze námi schviálené nebo naše které můžete obdržet ve hře za herní peníze , lato , ropné produkty , šperky atd ...
Prostor je vhodný k použití teréních a bojových vozidel , vyplatí se i pokud máte např týmové vozidlo bez papírů a máte ho možnost přivést na podvalníku. Vyplatí se zde i motorky , traktůrky , 4kolky a jakékoli home made samohyby. :-)

Registrační email .. viperakce@seznam.cz

Letos je díky koronáku vše jinak. Tradiční Afghanistan se přesunul do datumu Bagdádu a Bagdád poprvé od r. 2005 nejspíš vynecháme.
Registrace již běží . Do konce měsíce července jsou nejlevnější zvýhodněné registrace za ceny těch vánočních .

U vesničanů je spousta nových rolí a herních postav. Některé role jsou larpové s méně střílením jiné střílecí ( např žoldáci) atd . Pokud o roli pro sebe nebo své kamarády máte zájem písněte to do emailu .

ISAF ( Armáda .. PRT atd ..) ...
Ústroj .. kompletní uniforma ,doporučené jsou pouštní maskovací vzory , ale vzhledem k tomu že velká část bojiště je les jsou zel. maskáče povoleny. Pro bojové jednotky je nutná taktická vesta ( nejlépe s nosičem plátů) a přilba.

Registrace je braná jako platná po zaslání registračního formuláře a zaplacení vstupného . ( dohoda přez email možná) Ale letos bude poprvé striktně omezený počet účastníků cca na max 400 což bude nejspíš díky změně datumu méně. .

Vstupné pro pěchotu je stejné jako v minulých letech na místě 600kč , pro mechanizované jednotky 800kč . ( omezen počet na počet OT v případě velkého zájmu jako v min. ročnících a omezených míst u jednotek SF a mechanizovaných budou tyto předprodeje časově omezené .)
ZVÝHODNĚNÁ CENA ( do konce července) ... 500kč pro všechny ISAF

NOVINKA ...LARP Role pro jednotlivce a skupiny . Vzhledem k tomu že letos je téma PŘEKUPNÍCI ZBRANÍ , PAŠ A KONTRABAND tak jsou tu role překupníků , pašeráků , agentů , akčních novinářů atd .. Pokud máte zájem o takovéhle role pište počet je velmi omezen . ( nepotřebujeme padesát agentů atd )

Rusové ... cokoli ruského , nejlépe ruská moderna ale není to nutnost vzhledem k neustálému používání i starých maskovacích vzorů armádou RF.

Taliban ...
Ústroj .. hábity , starý civil , pakuly ,červené shemagy z nouze červené pásky na rukou .
vstupné 450 kč ( platba na účet ) + 100 na místě
ZVÝHODNĚNÁ CENA ( do konce července) ... 350kč

Domorodí žoldáci ... ústroj alá vesničan , specifický doplněk dostanou vždy jen při bojovém nasazení . ( VELMI OMEZENÝ POČET)
450kč ( platba na účet před ) + 100 na místě
ZVÝHODNĚNÁ CENA ( do konce července) ... 350kč

Black Panthers .. Černé kukly nebo načerněné obličeje , černá ústroj . Nejlépe mix černý civil a černé army style doplnky .
vstupné 500kč ( platba na účet ) + 100 na místě
ZVÝHODNĚNÁ CENA ( do konce července) ... 400kč

Afgánci ... vesnice ...
ústroj .. hábity , starý civil , shemagy , pakuly.
vstupné ...350 kč ( platba na účet ) na místě + 100
ZVÝHODNĚNÁ CENA ( do konce července) ... 250kč


LARP vesnice ( v předprodeji 250 kč na místě 300kř ZÁKAZ ZBRANÍ po celou dobu akce !
ZVÝHODNĚNÁ CENA ( do konce července) ... 200kč

ANA ... Afgánská národní armáda ... spolupracující z ISAF.
ústroj .. jednobarevné zelené komplety v nouzi jednobarevný zelený vrch ( bluza) a maskovací kalhoty + zelený shemag.
vstupné 450kč ( omezený počet osob platba na účet ) + 100 platba na místě
ZVÝHODNĚNÁ CENA ( do konce července) ... 350kč

Afghanistan Police ... modrá trička nebo košile , černé kalhoty , černé barety nebo kšiltovky , označení POLICE ( Počet omezen na 2 - 3 vozidla a max 20 osob.)
450 kč ( platba na účet ) + 100 na místě
ZVÝHODNĚNÁ CENA ( do konce července) ... 350kč

Contractors ...
Ůstroj ... combinace civil a vojenské doplnky ( takt. vesty , pouzdra atd ) Ústroj contraktorů by neměla být zaměnitelná s armádou
vstupné ... 550kč.( platba na účet ) na místě + 100
ZVÝHODNĚNÁ CENA ( do konce července) ... 500kč

POZOR při platbě na místě je + 100kč !!! Aby nebyl nikdo překvapen. Preferujeme platby před na účet.

Předem Vám všem děkujeme za včasnou a co nejpřesnější registraci tak abychom udrželi potřebný poměr sil u jednotlivých stran. Týmy a lidé kteří berou své vozidlo nebo vybavení ( stany centrály atd ..) připište to k přihlášce do emaiu , dle hesla "vy pro nás my pro vás " pořešíme "co za to " . Registrační email viperakce @seznam.cz

Novináři jsou sice herní postavy ,platí minimální vstupné ( 100kč ( osoba ale chceme fotky či video) a musí dodržet předepsanou herní ústroj a je beze zbraně .

Civil + přilba + vesta ( nejlépe střepinová ale stačí nějaká co se tak tváří) .. a MUSÍ BÝT samosebou viditelně označení PRESS.
Jinak pokud se někdo ověsí cedulí Aj Jazeera tak asi nebude jezdit z ISAFem na patroly a CCN asi těžko půjde s talibanem na přepad. :-)

Pyro povoleno , ale jako vždy pouze granáty hrachové nebo sádráky s "náloží " max mega. Mega samotná je braná jako akustická a nesmrtící . ( důvod ..meg může mít každý blb 200 ks v kapse ale pokud chce mít 200 granátů tak se pronese a bude jich mít plný batoh)

Dým povolen ... značkovací dýmovnice a papíráky.

Totální zákaz kulových pum a podobných silných " pyro cajků " sinějších než mega.

další osobní info email . viperakce @seznam.cz

https://www.facebook.com/events/554027935277765/?active_tab=about