Jdi na obsah Jdi na menu
 

Wolf War: Black Hawk Down

22. 9. 2018

Souřadnice Parkingu:50°09'13.2"N 15°16'43.2"E

SVOJÍ UČASTÍ NA AKCI POTVRZUJETE, ŽE HRAJETE A POHYBUJETE SE V PROSTORU NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ

Registrace na webových stránkách týmu Iron Wolves
Je potřebné se zaregistrovat, protože kvůli prostoru je omezená kapacita míst (200). Registrovat můžete celý tým nebo jednotlivce.

Sraz je v 8:00 na parkingu. Proběhne briefing, příprava, rozdělení a označení týmů.

Úsťová rychlost není nějak omezená. Pokud ale máte na zbrani víc jak 150m/s, tak jste povini použít v budovách záložní zbraň. Zbraně s úsťovou rychlostí do 150m/s nebudou střílet v budově automatem. Zásah do zbraně se bere jako znehodnocení zbraně.

Vstupné pro registrované hráče 200,-
Vstupné pro neregistrované hráče 250,-

Bez ochranných brýlí nehraješ.

HERNÍ MÓD
Hra je rozdělena na tři týmy. První tým nebo pouze jeden hráč (podle počtu hráčů) začíná v prostoru, je vyzbrojen a má volný pohyb po poli. Jedná se o osádku vrtulníku, který byl sestřelen nad nepřátelským územím. V případě větší skupiny je možnost, že jeden z členů týmu bude na nosítkách a pilot bude mít pouze sekundární zbraň. Druhý tým je tým zachránců, který se snaží probojovat k osádce spadlého vrtulníku a dopravit je na bezpečné místo. Třetí tým má za úkol najít a zajmout aspoň jednoho živého člena osádky a dopravit ho na svoji základnu. Poslední zbylý člen osádky se vzdává, pokud již nemá žádnou munici nebo je v bezvýchodné situaci. Osádka má pouze tlačné zásobníky a žádné náhradní balíčky munice. Co si kdo natlačí, to má. POZOR, hra končí pouze pokud je osádka zachráněna a dopravena na bezpečné místo týmem 2, nebo pokud třetí tým má na své základně rukojmího. Jedna hra trvá do oběda, pak se strany otočí. K dispozici bude jedno vozidlo s řidičem a kulometčíkem. Bude sloužit jako podpora a transport zachráněných.

Celá akce se hraje na respawn po 20 minutách.

Přesně se vše urči na místě.

!!! PYRO JE DOVOLENO !!! (POUZE DÝMOVNICE)

https://www.facebook.com/events/2049648608636712/