Jdi na obsah Jdi na menu
 

Gangy Zaragui II.

20. 10. 2018

Velké letní boje v Zaragui jsou za námi. V těchto bojích ztratil jak kartel El Mosto tak Hienas některé území. Ta území nyní náleží místním gangům a jiným pouličním skupinám. Je na čase, aby si kartely vzali zpět co jest jejich. Válka pouličních gangů a členů kartelů začíná na předměstí hlavního města Zaragui. Přidejte se do této malé přestřelky a urvěte si i vlastní žvanec moci a peněz.

Operace Zaragua a Bohemia Air Soft vás chtějí srdečně pozvat na svoji čistě manuální akci, konanou na airsoftovém hřišti Bullet Farm Klecany.

Akce je zaměřena pouze na hru s manuálními zbraněmi a slouží jako připomenutí starých časů. Doby, kdy elektrické zbraně byly vzácné a airsoftový boj s manuály zábavný.
Akce bude pojata jako několik krátkých samostatných her s různými scénáři. Půjde zde především o zábavu a volné střílení v zajímavém herním prostoru plném budov.

A pokud je to ve vašich silách a chuti, vezměte si na sebe něco stylově pouličního/civilného, protože tady válčí gangy! Samozřejmě nikoho ze hry kvůli maskáčovému kompletu nevyloučíme, nebojte se. Je to jen doporučení a přání organizátorů pro lepší atmosféru hry. :-)

Základní pravidla akce
- účast pouze s manuální zbraní s výkonem do 130 m/s s 0,20g
- zákaz veškeré pyrotechniky (včetně zvukových granátů)
- vstupné 100 Kč na místě
- kapacita 60 hráčů
- rozlišení bude barevnými páskami až na místě

Snad dojde i na malá věcná překvapení ;-)

Registrace s názvem týmu a počtu jeho účastníků posílejte na akce@airsoft.cz

Veškeré podrobné informace se v brzku objeví i na Airsoft.cz

https://www.facebook.com/events/239958613358236/