Jdi na obsah Jdi na menu
 

Capture the Flag - Juggernaut mode

2. 3. 2019

××]|INFORMACE A GAMEPLAY|[××
První akcí tohoto roku bude hra na známé motivy herního módu "Capture the flag", ovšem tentokrát s obohacením o postavu Juggernauta!! .
V herním poli bude umístěna vlajka každého z týmu na jednom místě. Každý z týmu ji bude muset vzít a donést na dané stanoviště z nich každé je bodově ohodnoceno. Každé stanoviště má tedy jinou bodovou hodnotu a týmy tak budou muset taktizovat, kam vlajku dát, aby měli dostatek bodů a zároveň si vybrali vhodné místo na obranu.
V každé hře bude figurovat postava Juggernauta, která může oběma týmů, ztížit hru nebo naopak může vždy jednomu z týmu pomoci při obraně či dobíjení.
Hry se budou hrát v cca hodinových intervalech, takže si zahraje každý na všech stranách a bude možnost vyzkoušet si obranu na všech stanovištích. Na konci hry se sečtou body a vyhlásí se vítězný tým.

××]|PROSTOR|[××
Jedná se o prostor opuštěného velkostatku s rozlehlým lesem nedaleko Pardubic . Vyskytuje se zde několik budov ať už otevřených či s místnostmi , dále ruiny budovy, mezi kterými se dá výborně krýt. Vilka , která se na prostoru nachází je bohužel kvůli svému statickému stavu z důvodu bezpečnosti zavřena.
Nakonec k prostoru přiléhá obrovský rovinatý les s různorodým porostem. (prostor je soukromý!)

××]|LIMIT ÚSŤOVEK|[××
- AEG, elektrická zbraň semi/auto: 130m/s (+/- nějaká vůle)
- Sniperky (manuální) 170m/s
- AEG se zablokovanou možností auto: 150m/s
(což znamená, že na zbrani nelze žádným způsobem přepnout na AUTO, bude zkontrolováno u měření)
- Sekundárky do 130m/s (tzn. zbraně typu Dan Wesson apod. nechte doma :) )
- HPA kity - pouze s pojistkou (vlastním tournament lockem ) a úsťovkou "naštelovanou" na 130m/s v případě že podporuje AUTO režim, v případě "SEMI only" režimu je max úsťovka do 150m/s.
Tournament lock je možné zakoupit i u nás.

Měření úsťovky probíhá v m/s a to na 0.20g kuličkách, každá zbraň bude přeměřena a každý hráč dostane pořadové číslo měření zapsané na svou barvu pásky.
V případě nutnost přeměření zbraně před akcí, nás kontaktujte.

××]|TERMÍN KONÁNÍ|[××
Termín konání je akce je napsán v horní části události tedy 2.3.2019.
Počet účastníků prozatím neomezen!

××]|PYROTECHNIKA|[××
VŠECHNA PYROTECHNIKA ZAKÁZÁNA!

××]| ZÁPISNÉ |[××
Registrace probíhá formou kliknutím "zúčastním se", tím budete současně zařazeni do našeho seznamu registrovaných.

Zápisné pro tuto akci je 80,- korun (neregistrovaní 100,-) .

Na pokrytí nákladů (kuličky pro měření, štítky registrace měřených zbraní, rozlišovací pásky, rekvizity, materiál na stavbu prostoru, označovací pásky herních bodů, respawnů, a další materiály pro akci).

_______________
××]|OSTATNÍ INFO|[××
Organizátoři budou kontrolovat průběh hry, aby vše probíhalo v pořádku a případně eliminovali nedostatky, které by mohli nastat, snažíme se, aby byla hra vyrovnaná a žádná ze stran nebyla zvýhodněna z pohledu scénáře.
Akce je dobrovolná, nikdo není nucen se zúčastnit, tudíž kdo by měl s akcí nějaký problém, nemusí si ji vůbec všímat :) .
Pokud by se někomu něco nezdálo ohledně zápisného, doporučujeme si přečíst tento příspěvek: https://www.facebook.com/events/251139625403290/permalink/259542774562975/?comment_id=259753727875213&ref=notif&notif_t=like&notif_id=1503219070862470 ....

Každý, kdo se akce zúčastní je zodpovědný sám za sebe a je si vědom rizik hry a pro vstup do hry předává u registrací formulář o odpovědnosti. Organizátor žádným způsobem neručí za zúčastněné.

Více info o nás na warfieldpce.cz

Těšíme se na vaši účast
WarField - Pardubice Events
Dotazy ohledně akce je možné směřovat na členy týmu:
Danny Stráňa
nebo
Lukáš Stýblo David Stýblo Radim Stráňa Jirka Sirka Žirka Martin Frosch

 

https://www.facebook.com/events/2219706898287302/